logo

Barzel's

KURAL
TANIMAZ
YARATICILIK

Heyecan VERİCİ Projeler YETENEKLİ ve ÇALIŞKAN Eller ETKİLİ ve Cesur Uygulamalar

KAYDIR

EKİBİMİZ

BARZEL'S RUHUNU HİSSET

GELİN SİZE BİRAZ BARZEL’S’TEN BAHSEDELİM. KLASİK BİR HAKKIMIZDA YAZISI YAZMAK VE MARKANIZ İÇİN NE KADAR ÇOK ÇALIŞACAĞIMIZDAN, İŞLERİNİZİ BİRLİKTE NASIL BÜYÜTECEĞİMİZDEN BAHSEDEREK BAŞLAMAYACAĞIZ. KOPYALA-YAPIŞTIR VİZYON-MİSYON YAZILARINDAN SIKILDIĞINIZI DA AZ ÇOK TAHMİN EDEBİLİYORUZ. ZAMANI GELDİĞİNDE MARKANIZI NASIL VE NE KADAR BÜYÜTTÜĞÜMÜZÜ ZATEN KENDİ GÖZLERİNİZLE GÖRECEKSİNİZ AMA ŞU NOKTADA ASIL İSTEDİĞİMİZ BİZİ TANIMANIZ.

“Barzel’s ruhu” dediğimiz şey tüm ekibin benimsediği ve bu inançla çalıştığı bir “duygu” diyebiliriz aslında. Öyle ki keşke mümkün olsa da bu duyguyu şişeleyip satabilsek! İnanın dünya üzerinde en çok satan ürün olurdu.

Çocuk ruhumuzla heeer şeyi merak eder, soru sormaktan asla vazgeçmez ve öğrenme isteğimizi asla durduramayız. Herkesin fikir danıştığı bir aile büyüğü gibi karşımızdakini gerçekten dinler, en doğru çözümü bulmaya çalışırız. Büyük bir plazanın çatı katındaki ofisinde espressosunu yudumlayan bir CEO gibi hem başarılarımızın hem de başarısızlıklarımızın sorumluluğunu alır, her hatamızdan ders çıkartırız. Bir stajyerin iş yerindeki ilk haftasında yaşadığı heyecanı asla kaybetmez, her zaman kendimizi kanıtlamak ve yeni başarılara ulaşmak için çabalarız.

Biz burada, “Barzel’s ruhu”nu benimseyen bir grup insan olarak markanızla hedef kitlenizi en doğru şekilde buluşturmanın yollarını arar, eninde sonunda da en doğru yolu buluruz. Bir reklam ajansının bütün özelliklerini taşısak da aslında pazarlama departmanının bir parçası olarak çalışır, yeni satış kanalları bulmanıza yardımcı olur, mevcut satış kanallarını iyileştirecek hamlelerde bulunuruz.

about
about
about
about
about
about
about