logo

HER ÇOCUK
DOĞRU IŞIKTA
PARLAR

  • Marka : ANKA BİLİM KOLEJİ
  • Proje : DİJİTAL Pazarlama İLETİŞİMİ
  • SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ
  • DİJİTAL PAZARLAMA

Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde yaklaşık 1.500 öğrenci kapasitesine sahip, 2019-2020 eğitim-öğretim döneminde, güçlü eğitim kadrosu, uluslararası standartlarda özgün eğitim programları ve öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile kapılarını öğrencilerine açan Anka Bilim Koleji’nin dijital iletişim süreçlerini yürütüyoruz.

ÖĞRENCİ ODAKLI
YARATICILIK

Anka Bilim Koleji’nin öğrencileri ve velileriyle doğrudan bulaşabileceği bir kanal olan sosyal medya hesaplarında markaya özel içerikler üretiyoruz. Özellikle pandemi döneminde okuldan uzak kalan öğrencilerle sosyal medya kanalları üzerinden iletişimi hep aktif tuttuk.

FARKLILAŞTIRILMIŞ ÖĞRETİM YÖNTEMİ

Okul seçimi bir çocuğun geleceğini şekillendiren en önemli kararlardan biridir. Genel anlamda tüketiciler satın alma kararını vermeden önce Instagram, Facebook ve YouTube gibi sosyal medya kanallarını ziyaret ediyor. Bu araştırma süreci okul kararı verirken çok daha detaylı çok daha incelikli yürüyor.
Anka Bilim Koleji sosyal medya hesapları aracılığıyla titizlikle oluşturulan öğretmen kadrosu, eğitici aktiviteler ve yurt dışı eğitim imkanı gibi öğrenci için büyük avantaj sağlayan pek çok konu hakkında bilgilendirme sağlıyoruz.